Oszczędność

Zapoznaj się dokladnie z tym artykułem i dowiedz się jakie korzyści uzyskasz współpracujac z naszym kantorem internetowym euro-kantor.com. Specjalna oferta dla kredytobiorców w każdej walucie obsługuwanej przez naszą platforme internetową. Umów wizyte z naszym doradcą już dziś . Jednocześnie informujemy, że podane ceny obowiazują dla transakcji online . Ceny walut stacjonarnego kantoru uzgodnij z nami pod nr. telefonu  602 511 511 a otrzymasz najlepszy kurs w Warszawie.  Spytaj o pożyczkę pod zastaw złota na bardzo dogodnych warunkach.

Zarabiam, bo wymieniam pieniądze w euro-kantor.com

 

Podstawowe pytanie każdej świadomej osoby, która chce oszczędzić pieniądze brzmi, gdzie mogę zaoszczędzić na operacjach finansowych?  Najprostsza odpowiedź, są takie miejsca, ale najlepiej można to zrobić korzystając z internetowych platform wymiany walut, tak zwanych e-kantorach. Jeśli tak, to od razu nasuwa się drugie pytanie, czy wymiana pieniędzy w kantorach internetowych rzeczywiście jest opłacalna? Odpowiedź na to pytanie także jest twierdząca. Postaram się to udowodnić.

Najczęściej takie pytania zadają osoby, które wzięły kredyt walutowy. Na ogół można go spłacać na dwa sposoby: w złotówkach, oraz bezpośrednio w walucie, w której brany był kredyt. Podstawową zaletą spłacania kredytu walutowego w PLN jest wygoda. Bank pobiera z konta ROR co miesiąc ratę kredytu walutowego, której wartość w złotówkach wyliczana jest w oparciu o kurs sprzedaży waluty w banku w dniu spłaty raty kredytu. Minusem takiego rozwiązania jest to, że bank ustala sposób wyliczania kursów sprzedaży i zakupu walut, i zazwyczaj na tym tracimy. Spłacanie kredytu walutowego w walucie w której się kredyt otrzymało, też ma minusy. W banku trzeba mieć dodatkowe konto walutowe, które należy zasilać walutą, żeby co miesiąc spłacać ratę kredytu. Jednak jest jedna ale bardzo istotna i w zasadzie decydująca zaleta. Można samodzielnie kupować waluty gdziekolwiek sobie życzymy i wpłacać je na konto walutowe w banku. A kupując pieniądze w internetowych platformach wymiany walut znacznie zyskujemy. 
Dlaczego w naszym euro-kantor.com ?

Po pierwsze – w chwili obecnej posiadamy najniższe spready na rynku wymieniając już tylko jedną złotówkę. Nie pobieramy dodatkowych prowizji za przewalutowania.
Większość przelewów jest za 0 złotych a co najlepsze wychodzą w trybie natychmiastowym. Tutaj zaoszczędzasz czas i pieniądze. Na naszej stronie
www.euro-kantor.com za pomocą kalkulatora walutowego wyliczysz ile zaoszczędzisz na wymianie w naszym kantorze w stosunku to cen w kantorach bankowych.

Wiemy, jak istotną dla większości z Państwa jest możliwość oszczędzania. Wbrew pozorom oszczędzać stara się niemal każdy, niezależnie od statusu finansowego, dlatego  też koszty związane z korzystaniem z usług e-kantorów ograniczane są do niezbędnego minimum, niektóre z nich eliminując całkowicie. Tak jest właśnie w internetowym kantorze wymiany walut euro-kantor.com. Bezpłatne są również rejestracja oraz posiadanie Konta Użytkownika w euro-kantor.com . Nie pobieramy żadnych prowizji od transakcji. Kupując walutę wiesz dokładnie ile to Ciebie kosztuje.

Czyli tak naprawdę o tym ile oszczędzimy na wymianie walut decyduje spread. Jest to różnica pomiędzy ceną sprzedaży a ceną kupna danej waluty. Im większy spread, tym bardziej przepłacamy kupując walutę w danym miejscu. Jeśli zatem internetowy kantor wymiany walut w tym przypadku euro-kantor.com posiada najniższe spready na rynku i nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji staje się tym samym najkorzystniejszym kantorem INTERNETOWYM na rynku. ZDECYDOWANIE NAJTANSZYM. 

Dlatego właśnie dobrym rozwiązaniem jest nasz internetowy kantor wymiany walut www.euro-kantor.com .
Korzystając z naszych usług, oszczędzasz  często czas i  pieniądze.

A wracając do oszczędności. Kredytobiorcy kredytów walutowych we Frankach maja taki problem, że często nie posiadają konta w tej walucie, muszą zatem chodzić do kantorów stacjonarnych lub przepłacać w bankach.

W naszym kantorze internetowym www.euro-kantor.com wdrożyliśmy właśnie usługę dla kredytobiorców którzy posiadają kredyty w różnych walutach.

Polega to na tym, że składasz u nas stałe zlecenie lub co miesiąc składasz dyspozycję, która polega na tym, że wpłacasz nam złotówki na wybrane konto na naszej platformie a my spłacamy za ciebie kredyt w określonej przez Ciebie walucie po kursie jakim sam ustalisz za pośrednictwem naszej platformy wymiany walut lub wszystko ustalisz bezpośrednio z doradca kantoru przez telefon dokonując transakcji nie wychodząc z domu.
Oczywiście jeżeli jest mieszkańcem Warszawy możesz również odwiedzić nasz kantor i uzgodnić warunki współpracy. Istnieje również taka możliwość, że nasz doradca odwiedzi Ciebie w dogodnym dla Ciebie miejscu w Warszawie.

Jeżeli natomiast jesteś Przedsiębiorcą lub osobą fizyczną, która chce dokonywać wymiany co miesiąc co najmniej 10000 jednostek przyjedziemy do Ciebie gdziekolwiek jesteś w Polsce aby przedstawić atrakcyjną ofertę dla Ciebie.

Zamów wizytę już dziś – Telefon +48 602 511 511

 

U nas Tanio Szybko I Profesjonalnie
Kantor szyty na każdą kieszeń.

 

© 2016 Pokrzywko. All rights reserved.
zamknij